Winnaars sportverkiezingen 2019!

Topsport Flevoland.nl - sportverkiezingen almere 2019.jpg

De winnaars van de Sportverkiezingen 2019 in Almere, Dronten, Zeewolde en Urk zijn bekend! Lelystad en de Noordoostpolder volgen binnenkort.

ALMERE
Sportman                                       Sergiño Dest (voetbal)
Sportvrouw                                  Lilian de Geus (windsurfen)
Sportploeg                                    Heren Senioren 1 van HAVAS (handbal)
Sporttalent                                   Kim Kalee (baanwielrennen)
Paralympisch sporter             Bo Kramer (rolstoelbasketbal)
Sportcoach                                   Arno Portengen (handbal)
Sportclub                                       Almere City FC (voetbal)
Sportvrijwilliger                         Klaas Huttenga (Stichting Moutainbike                                                                                              & More/FRTC Almere)
Aanmoedingsprijs G sport   Juan Andres de Koning en Frank Wessels                                                                                          (Parahockey)

DRONTEN
Sportman                         Daan Schade (atletiek)
Sportvrouw                    Manon Bakker (wielersport)
Sportploeg                      ZZZ Dames estafetteploeg (zwemmen)
Sportcoach                     Wilbert Leendertse (korfbal)
Talent jongen                Jens Verbeek (schaatsen)
Talent meisje                 Evi Falkena (atletiek)
Jeugdsportploeg         Flevoruiters Verenigingsteam pony’s (paardensport)
Aangepast sporten    Kayleigh Heerikhuisen (judo)
Sportvrijwilliger          Biddinghuizen – Dennis Kloosterman (BAS tennis & Padel)
                                               Dronten – Henk Vos (ZuiderZeeZwemmers waterpolo)
                                               Swifterbant – Bert Hartog (Swift ’64 voetbal)
Oeuvreprijs                   Jan Scheers

URK
Sportman                     Geert Nentjes (darten)
Sportvrouw                 Anneke Ruizendaal (triathlon)
Sportploeg                   Dames 1 Schol/Orca’s (basketbal)
Sporttalent                  Jent de Ridder (voetbal), Zion Smit (voetbal), Cornelis de Boer (Hapkido)
Sportsenior                  Kim Pasterkamp (tennis)
Sportvrijwilliger        Harm Snoek (ZVVU), Jacob Snoek (ZVVU), Paulus van Slooten (Hapkido)
G-sporter                      Orca’s Plus (basketbal)
Stimuleringsprijs       Jan Ras (voetbal)
Waarderingsprijs      Bestuur van Loopgroep Urk

ZEEWOLDE
Sportman                         Alex van Suffelen (karate)
Sportvrouw                    Kirsten van de Westeringh (voetbal)
Sportploeg                      Street Fishing team Zeewolde (vissen)
Sportploeg junioren  Zeewally Badminton O15 (badminton)
Talent                                 Bryan Vis (turnen)
Vrijwilliger                      Anton Sterenberg (HSV Ons Stekkie)
Inspiratieprijs               Grenzeloos Bewegen

Foto: Winnaars Almere